6 czerwca 2021 r. 10 Niedziela Zwykła
Dodane przez rakowska dnia 07 czerwiec 20216 czerwca 2021 r. 10 Niedziela Zwykła1. W Polsce obchodzony jest XIV Dzień Dziękczynienia pod hasłem: "Zawierzamy Opatrzności nasz trudny czas pandemii i dziękujemy za przyszłych błogosławionych". Zbierane są ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej. ...


Rozszerzona zawartość newsa6 czerwca 2021 r. 10 Niedziela Zwykła1. W Polsce obchodzony jest XIV Dzień Dziękczynienia pod hasłem: "Zawierzamy Opatrzności nasz trudny czas pandemii i dziękujemy za przyszłych błogosławionych". Zbierane są ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

2. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy świętej. W niedzielę o godz. 17.30. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Po wieczornej Mszy św. procesja eucharystyczna.
Prosimy dziewczynki o sypanie kwiatów. Kwiatów nie brakuje, tylko nie ma komu je sypać.

3. W parafii naszej uroczystość rocznicy Komunii świętej dla dzieci klas czwartych. Jedynie połowa dzieci przystępuje do rocznicy, by podziękować Panu Bogu za korzystanie z sakramentu pokuty i Eucharystii. Dzieci rocznicowe mają Biały Tydzień. A co dzieje się z resztą dzieci?

Dziś I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic żywego różańca.

4. W tygodniu spotkania z młodzieżą przed bierzmowaniem. Bierzmowanie w piątek 18 czerwca o godz. 17.00.

5. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków, ziół i kwiatów w Bolkowie o godz. 18.00. W kościołach filialnych Msze św.: Wolbromek i Stare Rochowce o godz. 16.00. Świny godz. 17.00.

7. W piątek doroczna uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu Episkopat wraz z wiernymi w bazylice Serca Pana Jezusa w Krakowie w 100. rocznicę dokona odnowienia Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W piątek poświęcenie parafii bolkowskiej Najświętszemu Sercu P. Jezusa.

8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

9. W sobotę pielgrzymka dziękczynna do Częstochowy dla dzieci komunijnych, rocznicowych, rodziców i parafian. Do środy zapisy. Koszt - 55 zł.

10. Za Tydzień Nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30: różaniec i Msza św z procesją maryjną. Serdecznie zapraszamy.

11. Bóg zapłać budowniczym ołtarzy na Boże Ciało.

Dziękujemy Bogu znanym Darczyńcom: 2x 200 zł., 100 zł. Dziękujmy dzieciom rocznicowym za dar ołtarza i dary serca.


12. Do nabycia prasa katolicka.