4 kwietnia 2021 r. Niedziela Wielkanocna Ogłoszenia DUSZPASTERSKIE
Dodane przez rakowska dnia 05 kwiecień 20214 kwietnia 2021 r. Niedziela Wielkanocna
Ogłoszenia DUSZPASTERSKIE


1. Trwa Oktawa Wielkanocna. Kościół nie ustaje w uwielbieniu Chrystusa Zmartwychwstałego i dziękczynieniu za dary wielkanocne. W tym szczególnym czasie przez nowennę przygotowujemy się do święta Bożego Miłosierdzia w II Niedzielę Wielkanocną....


Rozszerzona zawartość newsa4 kwietnia 2021 r. Niedziela Wielkanocna
Ogłoszenia DUSZPASTERSKIE


1. Trwa Oktawa Wielkanocna. Kościół nie ustaje w uwielbieniu Chrystusa Zmartwychwstałego i dziękczynieniu za dary wielkanocne. W tym szczególnym czasie przez nowennę przygotowujemy się do święta Bożego Miłosierdzia w II Niedzielę Wielkanocną.

2 Jutro poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej. Złożymy ofiary na tacę na potrzeby seminarium świdnickiego.

3 Ze względu na epidemię odwołana jst pielgrzymka diecezjalna do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

4. Parafia dziękuje za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, za prace porządkowe wykonane w świątyni i na placu przy kościele oraz plebanii. Bóg zapłać Bogu znanym Parafianom za ofiary na utrzymanie parafii 2x 200 zł. i 100 zł. i 500 zł. na remont ołtarza w Starych Rochowicah.

5. Duszpasterstwo Składa podziękowanie instytucjom i osobom prywatnym za życzenia świąteczne przysłane do parafii. W szczególności Dziękujemy Pani Marszałek Sejmu RP Elżbiecie Witek, naszym Władzom samorządowym, Starostwu Powiatowemu, Dyrektorom Szkół i Stowarzyszeniom i wszystkim drogim nam osobom .
Dziękujemy strażakom za dostarczenie masek dla dekanatu bolkowskiego.


6. W piątek w oktawie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

7. Zachęcamy Parafian do odpisu podatku na fundację Lux Veritatis.

8. Odroczona w czasie jest składka na Caritas Świdnicką .

9. Pożegnaliśmy śp. Kazimierę Pokrzywę z Godzieszowej * 1937 r., śp. Stanisława Gniadka, ur. 1952 r. Pogrzeb śp. Wiktora Łatę, ur. 1932 r. we wtorek , a w środę śp. Zofię Kałkę, ur. 1952 r. i śp. Sylwestra Gniadka, ur. 1976 r. W piątek pogrzeb śp. Marka Nawrota, ur. 1981 r. Wieczne odpoczywanie...

Alleluja, Alleluja, Alleluja Jezus Żyje !