Strona Główna · Intencje Mszalne · Artykuły · Linki · Kontakt · Download · Kategorie Newsów · Nr Konta Bankowego BS Jawor O/Bolków 26 86471059 0411 3700 2004 0001 26 Lipiec 2021
Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia
Parafia św.Jadwigi w Bolkowie
Ogłoszenia
Formalności kancelaryjne
Schematyzm Dekanatu Bolków
Świątynie gminy Bolków
Kronika Parafialna
Coś dla młodzieży...
Liturgiczna Służba Ołtarza Bolków
Świetlica Socjoterapeutyczna im. św. ks. Z.Gorazdowskiego w Bolkowie
Galeria parafialna
Ostatnie Artykuły
Wyniki XIV Diecezjal...
Wyniki XIII Diecezja...
Przez ulice Bolkowa...
Pofestiwalowy Koncer...
Występ Górniczego Ch...
Liturgia dnia
PAMIĘTAMY ! Tragicznie zmarłym 10.04.2010
Odeszli do Pana

"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego,
pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.

Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć,
orzeźwia moją duszę.

Dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni mego życia.

I zamieszkam w domu Pana
po najdłuższe czasy...


(Psalm 23, fragmenty)"






... Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, na wieki wieków. Amen.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. ...








Ci, którzy zginęli 1. Kaczyński Lech, Prezydent RP 2. Kaczyńska Maria, Małżonka Prezydenta RP 3. Kaczorowski Ryszard, były Prezydent RP na uchodźstwie 4. Agacka-Indecka Joanna, Przewodniczący Naczelnej Rady Adwokackiej 5. Bąkowska Ewa, wnuczka Gen. bryg. Mieczysława Smorawińskiego 6. Błasik Andrzej, Dowódca Sił Powietrznych RP 7. Bochenek Krystyna, wicemarszałek Senatu RP 8. Borowska Anna Maria, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 9. Borowski Bartosz, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji10. Buk Tadeusz, Dowódca Wojsk Lądowych RP11. Chodakowski Miron, Prawosławny Ordynariusz Wojska Polskiego 12. Cywiński Czesław, Przewodniczący Światowego Związku Żołnierzy AK 13. Deptuła Leszek, przedstawiciel Parlamentu RP (PSL) 14. Dębski Zbigniew, członek Kapituły Orderu Wojennego Virtutti Militari 15. Dolniak Grzegorz, przedstawiciel Parlamentu RP (PO) 16. Doraczyńska Katarzyna, biuro prasowe Kancelarii Prezydenta 17. Duchnowski Edward, Sekretarz Generalny Związku Sybiraków 18. Fedorowicz Aleksander, tłumacz prezydenta RP 19. Fetlińska Janina, senator RP 20. Florczak Jarosław, funkcjonariusz BOR 21. Francuz Artur, funkcjonariusz BOR 22. Gągor Franciszek, Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego 23. Gęsicka Grażyna, przedstawiciel Parlamentu RP (PIS) 24. Gilarski Kazimierz, Dowódca Garnizonu Warszawa 25. Gosiewski Przemysław, przedstawiciel Parlamentu RP (poseł PiS) 26. Gostomski Bronisław, ks. prałat 27. Handzlik Mariusz, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP 28. Indrzejczyk Roman, Kapelan Prezydenta RP 29. Janeczek Paweł, funkcjonariusz BOR 30. Jankowski Dariusz, Biuro Obsługi Kancelarii Prezydenta RP 31. Jaruga-Nowacka Izabela, przedstawiciel Parlamentu RP (SLD)32. Joniec Józef, Prezes Stowarzyszenia Parafiada 33. Karpiniuk Sebastian, przedstawiciel Parlamentu RP (PO) 34. Karweta Andrzej, Dowódca Marynarki Wojennej RP35. Kazana Mariusz, Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego MSZ 36. Kochanowski Janusz, Rzecznik Praw Obywatelskich 37. Komornicki Stanisław, Przedstawiciel Kapituły Orderu Virtutti Militari 38. Komorowski Stanisław Jerzy, Podsekretarz Stanu w MON 39. Krajewski Paweł, funkcjonariusz BOR 40. Kremer Andrzej, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych 41. Król Zdzisław, Kapelan Warszawskiej Rodziny Katyńskiej 1987-2007 42. Krupski Janusz, Kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 43. Kurtyka Janusz, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej 44. Kwaśnik Andrzej, Kapelan Federacji Rodzin Katyńskich 45. Kwiatkowski Bronisław, Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP 46. Lubiński Wojciech, lekarz prezydenta RP 47. Lutoborski Tadeusz, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 48. Mamińska Barbara, Dyrektor w Kancelarii Prezydenta RP 49. Mamontowicz-Łojek Zenona, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 50. Melak Stefan, Prezes Komitetu Katyńskiego 51. Merta Tomasz, Podsekretarz Stanu w MKiDN 52. Michałowski Dariusz, funkcjonariusz BOR 53. Mikke Stanisław, Wiceprzewodniczący ROPWiM 54. Natalli-Świat Aleksandra, przedstawiciel Parlamentu RP (PiS) 55. Natusiewicz-Mirer Janina, działaczka społeczna 56. Nosek Piotr, funkcjonariusz BOR 57. Nurowski Piotr, szef PKOL 58. Orawiec-Löffler Bronisława, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 59. Osiński Jan, Ordynariat Polowy Wojska Polskiego 60. Pilch Adam, Ewangelickie Duszpasterstwo Polowe 61. Piskorska Katarzyna, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 62. Płażyński Maciej, Prezes Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" 63. Płoski Tadeusz, Ordynariusz Polowy Wojska Polskiego 64. Pogródka-Węcławek Agnieszka, funkcjonariusz BOR 65. Potasiński Włodzimierz, Dowódca Wojsk Specjalnych RP 66. Przewoźnik Andrzej, Sekretarz ROPWiM 67. Putra Krzysztof, wicemarszałek Sejmu RP 68. Rumianek Ryszard, Rektor UKSW 69. Rybicki Arkadiusz, przedstawiciel Parlamentu RP 70. Seweryn Wojciech, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 71. Skąpski Andrzej Sariusz, Prezes Federacji Rodzin Katyńskich 72. Skrzypek Sławomir, Prezes Narodowego Banku Polskiego 73. Solski Leszek, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji 74. Stasiak Władysław, szef Kancelarii Prezydenta RP 75. Surówka Jacek, funkcjonariusz BOR 76. Szczygło Aleksander, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego 77. Szmajdziński Jerzy, wicemarszałek Sejmu RP 78. Szymanek-Deresz Jolanta, przedstawiciel Parlamentu RP 79. Tomaszewska Izabela, Dyrektor Zespołu Protokolarnego Prezydenta RP 80. Uleryk Marek, funkcjonariusz BOR 81. Walentynowicz Anna, legendarna działaczka Solidarności 82. Walewska-Przyjałkowska Teresa, wiceprezes Fundacji Golgota Wschodu 83. Wassermann Zbigniew, przedstawiciel Parlamentu RP 84. Woda Wiesław, przedstawiciel Parlamentu RP 85. Wojtas Edward, przedstawiciel Parlamentu RP 86. Wypych Paweł, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP 87. Zając Stanisław, senator RP 88. Zakrzeński Janusz, wybitny polski aktor 89. Zych Gabriela, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji LISTA CZŁONKÓW ZAŁOGI 90. Protasiuk Arkadiusz, Kapitan 91. Grzywna Robert, członek załogi 92. Michalak Andrzej, członek załogi 93. Ziętek Artur, członek załogi 94. Maciejczyk Barbara, stewardessa 95. Januszko Natalia, stewardessa 96. Moniuszko Justyna, stewardessa.




Diecezja Świdnicka
Ulubiona pieśń Jana Pawła II
Zdjęcia panoramiczne kościoła


Domowy Kościół

www.dk.oaza.pl

Niedziela

www.niedziela.pl

Gość Niedzielny

www.goscniedzielny.wiara.pl

Radio Maryja

www.radiomaryja.pl

Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 25
Nieaktywowany Użytkownik: 664
Najnowszy Użytkownik: Andrzej BAZIAK
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie