Strona Główna · Intencje Mszalne · Artykuły · Linki · Kontakt · Download · Kategorie Newsów · Nr Konta Bankowego BS Jawor O/Bolków 26 86471059 0411 3700 2004 0001 28 Lipiec 2021
Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia
Parafia św.Jadwigi w Bolkowie
Ogłoszenia
Formalności kancelaryjne
Schematyzm Dekanatu Bolków
Świątynie gminy Bolków
Kronika Parafialna
Coś dla młodzieży...
Liturgiczna Służba Ołtarza Bolków
Świetlica Socjoterapeutyczna im. św. ks. Z.Gorazdowskiego w Bolkowie
Galeria parafialna
Ostatnie Artykuły
Wyniki XIV Diecezjal...
Wyniki XIII Diecezja...
Przez ulice Bolkowa...
Pofestiwalowy Koncer...
Występ Górniczego Ch...
Liturgia dnia
21 czerwca 2020 XII Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie

21 czerwca 2020
XII Niedziela Zwykła


1. Przed nami trzecia dekata czerwca poświeconego N. Sercu Pana Jezusa Mamykalendarzowe lato. Prawdziwe lato czeka i wakacje czekają.

2. We wtorek Dzień Ojca. Pamietajmy o żyjących i zmarłych ojcach.

3. W środę, 24 czerwca , pół roku przed Bożym Narodzeniem świętujemy Narodzenie największego i ostatniego z proroków – św. Jan Chrzciciela. Największego z namniejszych. Święcenia diakonatu w katedrze świdnickiej.

4. W czwartek na Mszy św. dzieci klas II otrzymają książęczki do bezposredniego przygotowania do I spowiediz i I komunii św. Zapraszamy rodziców z dziecmi. Po Mszy św. krótkie spotkanie informacyjne.

5. W piatek wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana, założyciela zgromadzenia Sióstr św. Józefa. Św. Zygmunt Gorazdowski był kapłanem o wielkiej wrażliwości na ludzką biedę - nie tylko na materialną, ale również duchowa. Kapłan i apostoł bożego miłosierdzia. Beatyfikowany przez św. Jana Pawła II we Lwowie w 2001 r. A w 2005 r. śwętym ogłosił Go papiez Benedykt XVI. Za nawiedzenie kaplicy sióstr św. Józefa w Bolkowie i odmówienie tam „Ojcze nasz” i Wierzę” można uzyskać odpust zupełny. O godz. 17. 45 przedstawenie o św. Zygmuncie w wykonaniu dzieci ze świetlicy środowiskowej. Zapraszają Siostry św. Józefa.

6. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 Msza święta dziękczynna dla dzieci Szkoły Podstawowej i Przedszkoli, młodzieży i Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie . Zapraszamy dzieci i młodzież, Nauczycieli Rodziców i Wychowawców. Nie zapomnijmy o podziękowaniu Panu Bogu za wszystko co od niego otrzymaliśmy w kończącym się roku szkolonym i katechetycznym.

7. W sobotę, 27 czerwca doroczne wspomnienie Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Co tydzień wzywamy Jej pomocy w czasie nowenny.

8. W ostatnich dniach roku szkolnego spowiedź święta dla dzieci i młodzieży codziennie od 17.30 – 18.00. Zapraszamy

9. Bierzmowanie w naszej parafii dnia 30 czerwca o godz. 18.00. Prosimy o duchową mobilizację kandydatów do bierzmowania. Proszę skorzystać z szansy przyjęcia tego ważnego sakramentu. Czekamy na podania z prosbą o udzielenie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

10. Za tydzień uroczystość odpustowa ku czc św. Jan Chrzciciela w Starych Rochowicach. Po Mszy sw. obrzęd polania wodą z górskiego żródla Wody Rochowickie.

11. Już tylko tydzień pozostał do wyborów prezydenckich. Jak wybierzemy, taka będzie Polska. Przed wieczorną Mszą św. rożaniec w intencji mądrego i odpowiedzialnego wyboru prezydenta RP.

12. Wielkie dzięki składamy Bogu znanym ofiarodawcom.

13. Do nabycia pasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.

14. Pożegnaliśmy śp. Eugeniusza Acewicza ur. 1958 r. , śp. Stanisława Palińskiego, ur. 1926 r. i nowonarodzone, ochrzczone z wody dzieci śp. Antoninę i Marię Malinowskie. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Diecezja Świdnicka
Ulubiona pieśń Jana Pawła II
Zdjęcia panoramiczne kościoła


Domowy Kościół

www.dk.oaza.pl

Niedziela

www.niedziela.pl

Gość Niedzielny

www.goscniedzielny.wiara.pl

Radio Maryja

www.radiomaryja.pl

Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 25
Nieaktywowany Użytkownik: 664
Najnowszy Użytkownik: Andrzej BAZIAK
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie