27 grudnia 2020 r. Niedziela św. Rodziny OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dodane przez rakowska dnia 27 grudzień 202027 grudnia 2020 r. Niedziela św. Rodziny
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. W ostatnią niedzielę starego roku obchodzimy uroczystość św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. w intencji Rodzin naszej parafii. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków. Raz w roku małżonkowie powinni odnowić swoje przymierze małżeńskie. Święta Rodzina niech będzie wzorem dla naszych rodzin, a zwłaszcza dla małżonków. ...


Rozszerzona zawartość newsa


27 grudnia 2020 r. Niedziela św. Rodziny
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. W ostatnią niedzielę starego roku obchodzimy uroczystość św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. w intencji Rodzin naszej parafii. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków. Raz w roku małżonkowie powinni odnowić swoje przymierze małżeńskie. Święta Rodzina niech będzie wzorem dla naszych rodzin, a zwłaszcza dla małżonków.

2. Zgodnie z zarządzeniem Biskupa Ordynariusza dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę do puszek na finansową pomoc dla Poradni Rodzinnych w diecezji.

3. 43 Europejskie Spotkanie Młodych Taize; on-line od 27 grudnia 2020 do 1 stycznia 2021

4. W poniedziałek , świętych Młodzianków, męczenników. Modlimy się za dzieci, które uśmiercono na skutek aborcji.

5. W czwartek, 31 grudnia nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne na zakończenie roku 2020. Za odmówienie hymnu: Ciebie Boga wysławiamy, można uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na pożegnanie starego roku.

6. W piątek , uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Święto nakazane. Międzynarodowy Dzień Pokoju. Z wiarą i zaufaniem Opatrzności Bożej wkroczymy w nowy Rok Pański 2021 . Msze święte w parafii według niedzielnego porządku. Przypada I piątek miesiąca stycznia Nowego Roku. Okazja do spowiedzi św. wynagradzającej.

7. W kościele parafialnym w Bolkowie 1 stycznia adoracja wieczysta po zakończeniu Mszy św. do południa i po sumie do godz. 18.00.

8. W sobotę wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.30.

9. Odwiedziny chorych tylko na zgłoszenie.

10. Kolędę rozpoczniemy po zakończeniu Narodowej Kwarantanny czyli od 18 stycznia. Do 10 stycznia przyjmujemy zaproszenia do odwiedzin kolędowych w domach. Kartki będą są przygotowane. Parafian, którzy nie zdecydują się na przyjęcie księdza w domu, zaprosimy na Mszę św. ofiarowaną w ich intencji z błogosławieństwem kolędowym.

11. W Oktawie Narodzenia Pańskiego, w tym tygodniu Msze św. o godz. 17.00.

12. Bóg zapłać Darczyńcom: 200 zł. ofiarowali P. Genowefa Stanisław Kotynowie. Dziękujmy Bogu znanym Dobrodziejom.

13. Odeszła do Pana śp. Renata Woźniak *1936 r. Wieczne odpoczywanie…

DLA NAS I DLA NASZEGO ZBAWIENIA NARODZIŁ SIĘ CHRYSTUS PAN
UWIELBIAJMY WCIELONE SŁOWO BOŻE.

Niech Chrystus pobłogosławi wszystkie Rodziny Parafii