OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2019 roku UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
Dodane przez rakowska dnia 17 czerwiec 201916 czerwca 2019 roku
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY1. W miesiącu czerwcu codziennie oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o godz. 18. 00, następnie Msza święta. W niedzielę o godz. 17.30. Po nabożeństwie Msza święta....


Rozszerzona zawartość newsa16 czerwca 2019 roku
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY1. W miesiącu czerwcu codziennie oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o godz. 18. 00, następnie Msza święta. W niedzielę o godz. 17.30. Po nabożeństwie Msza święta.

2. W poniedziałek, wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zak. Jutro w sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Krzeszowie gości Radio Maryja i telewizja TRWAM. O godz. 18.20 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Marka Mendyka. Zaprasza Ks. Prał, Marian Kopko.

Po Mszach świętych do puszki można złożyć dar serca na Radio Maryja. Ten dar delegacja przekaże w czasie Mszy św.

3. We wtorek o godz. 17.00 próba sypania kwiatów.

4. W środę zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna będzie sprawowana o godz. 8.00 w kościele parafialnym. Zapraszamy Nauczycieli, Wychowawców, Rodziców z dziećmi i młodzieżą. Codziennie spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci i młodzież i dorosłych.

5. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - BOŻE CIAŁO. Publicznie oddamy cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie Msze św. w Bolkowie o godz. 7.00, 8.00, wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Suma o godz. 11.00 z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy: I ołtarz przy ul. Kraszewskiego- wykonują mieszkańcy ulicy i schola, II ołtarz przy kwiaciarni w Rynku - P. W. Kurek, III ołtarz przy ul. Kamiennogórskiej - Emeryci i Renciści, Integracja, IV ołtarz - przy ul. Bolka - P. Leokadia. W kościołach filialnych: Wolbromek- godz. 9.00, Świny i Rochowice - godz. 10.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Dziewczynki sypią kwiaty w czasie procesji.

6. W piątek wspomnienie NMP Przyczyny Naszej Radości z Góry Iglicznej.

7. Msza św. ślubna w Bolkowie.

8. W niedzielę 23 czerwca odpust ku czci NMP Przyczyny Naszej Radości w Sanktuarium na Górze Iglicznej.

9. Za tydzień w kościele filialnym w Starych Rochowicach o godz. 11.00 uroczystość odpustowa ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po liturgii symboliczny chrzest Janowy przez polanie głowy wodą ze źródła rzeki Wody Rochowickie.

10. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela

11. Pożegnaliśmy śp. Ewę Mularczyk ur. 1955 r. Wieczne ...