7 października 2018 r. 27 niedziela zwykła
Dodane przez rakowska dnia 07 październik 2018
7 października 2018 r. 27 niedziela zwykła1. Dzisiaj I niedziela miesiąca października. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Różańca świętego. Swoje święto patronalne obchodzą Panie z Żywego Różańca. Dziękujemy im za modlitewne wspieranie Kościoła w pełnieniu jego misji. Nabożeństw różańcowe dzisiaj o godz. 17.15....


Rozszerzona zawartość newsa7 października 2018 r. 27 niedziela zwykła1. Dzisiaj I niedziela miesiąca października. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Różańca świętego. Swoje święto patronalne obchodzą Panie z Żywego Różańca. Dziękujemy im za modlitewne wspieranie Kościoła w pełnieniu jego misji. Nabożeństw różańcowe dzisiaj o godz. 17.15.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Koła Przyjaciół Radia Maryja

3. W środę parafię wizytuje ks. Biskup Ignacy Dec. Do południa placówki oświatowe. Po południu DPS i ZOL. Msza św. w Wolbromku o godz. 16.00. Następnie różaniec. O godz. 17.15 Msza św. w Starych Rochowicach. O godz. 18.30 Spotkanie z Żywym Różańcem, radą parafialna, dobrodziejami i pomocnikami parafialnymi. Zapraszamy serdecznie.

4. W piątek o godz. 15.45 Msza św. w Świnach. Następnie różaniec. W kościele parafialnym różaniec o godz. 16.30. O godz. 17.00 powitanie Dostojnego Gościa przez przedstawicieli parafii. Następnie Msza św. pontyfikalna w uroczystość odpustowa ku czci świętej Jadwigi połączona bierzmowaniem młodzieży oraz poświeceniem odnowionej empory chórowej: balustrady i prospektu organowego.

5.W tygodni okazja do spowiedzi św. z racji odpustu od godz. 17.00. Młodzież do bierzmowania i świadkowie mają spowiedź w czwartek od 18.00.

6. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństw fatimskie o godz. 17.15. Zapraszamy

7. Za tydzień w Polsce będziemy obchodzili XVII Dzień Papieski w 40 rocznicę wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na fundusz stypendialny.

8. 14 października kanonizacja bł. papieża Pawła VI 9. Z racji Dnia Edukacji
Narodowej wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Przedszkoli i Szkół życzymy opieki Bożej w trudnej i odpowiedzialnej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

9. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy

10. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na Seminarium z racji Tygodnia Miłosierdzia.

11. Pożegnaliśmy w parafii śp. Józefa Godzic *1944 r. wieczne odpoczywanie.....