OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 września 2018 r. 26 Niedziela Zwykła
Dodane przez rakowska dnia 01 październik 201830 września 2018 r. 26 Niedziela Zwykła


1. W ostatnią niedzielę września Kościół zwraca uwagę wiernych na znaczenie Pisma świętego – Niedziela Biblijna. Poświęcenie modlitewników dla dzieci klas komunijnych.....


Rozszerzona zawartość newsa30 września 2018 r. 26 Niedziela Zwykła


1. W ostatnią niedzielę września Kościół zwraca uwagę wiernych na znaczenie Pisma świętego – Niedziela Biblijna. Poświęcenie modlitewników dla dzieci klas komunijnych.

2. Jutro rozpoczyna się maryjny miesiąc październik- miesiąc różańcowy. Zachęcamy parafian do codziennego odmawiania różańca. Za pobożne odmówienie różańca w zgromadzeniu wiernych udziela się odpustu zupełnego. Dzieci otrzymują obrazki po każdym nabożeństwie. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym dla dzieci i młodzieży i dorosłych o godz. 17.15. W kościołach filialnych nabożeństwo codziennie o godz. 17.00. Zapraszamy.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

4. We wtorek św. Aniołów Stróżów.

5. We wtorek w Domu Kultury w Bolkowie o godz. 12.00 monodramat EGO TE ABSOLVO na podstawie pamiętnika ks. Józefa Panasia- kapelana II Brygady Legionów Polskich. Wystąpi znany aktor Hubert Kułacz. Zapraszamy.....

6. W czwartek, 4 października wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, patrona przyrody. Błogosławieństwo zwierząt domowych przed nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00.

7. W piątek św. Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. Diecezjalne święto „Caritas”. Rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Kongres Małżeństw w Świdnicy.

8. W sobotę diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca do Barda. Wyjazd o godz. 7.30. Zapraszamy

9. 7 października Matki Boskiej Różańcowej. Patronalne święto pań należących do Żywego Różańca. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00 ze zmianą tajemnic różańcowych z poświeceniem różańców dla dzieci klas trzecich.

10. W tym tygodniu I czwartek miesiąca , I piątek i I Sobota miesiąca- okazja do spowiedzi comiesięcznej przed nabożeństwem. W piątek po Mszy św. różaniec dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich.

Odwiedziny chorych w piątek od 10.00 w DPS i ZOL. W sobotę w domach

11. W sobotę uroczystość ślubna o godz. 16.00. w Bolkowie

12. Od 7 października rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przeprowadzimy jesienną zbiórkę ofiar na Seminarium

13. Uroczystość odpustowa połączona z wizytacją kanoniczną planowana jest 12 października. Trwają intensywne przygotowania do święta parafialnego.

14. Parafia składa gratulacje zespołowi Bolkowianie, który obchodzi 10-lecie

15. Na remont empory chórowej Bogu znane parafianki ofiarowały: 200 zł. i 50 zł . Bóg zapłać. W tym tygodniu zakończenie remontu szafy organowej.

16. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Ruczko, ur. 1931 r. i śp. Hildegardę Morman z Sadów, ur. 1942 r. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie …